top of page

AERİAL YOGA UZMANLIK PROGRAMI

HAMAK YOGASI EĞİTİMİ

Gerek yerde gerek havada hamağın desteğiyle yapılan hareketlerle etkili ama matta uygulanması zor yoga duruşlarında gelişme sağlanır.

Bu geniş hareket yelpazesi, yeni başlayanların, ileri düzey yoga öğrencilerinin ve profesyonel sporcuların performanslarını arttırmak için harika bir fırsat sağlar.

 Eğitim detayları

 

Hamak Yogası eğitiminde 5 gün boyunca hem kendi pratiğinizi geliştirecek, hem de başkasına Hamak Yogası verebilecek kadar yetilerinizi geliştireceksiniz.

Eğitim boyunca hamak ile yapılan onlarca duruşun detaylarını öğrenecek, ayrı ayrı her bir duruşu başkasına öğretmeyi pratik edeceksiniz. Dersinizi bir mantık çerçevesinde duruşların kategorilerine göre hazırlayabilecek, öğrencilerinizin ihtiyacına yönelik ders programı oluşturabileceksiniz.

Hamak Yogası eğitimini almanız için yoga eğitmeni olmanıza gerek yok. Temel bir anatomi bilgisiyle tüm duruşların faydaları, uygulanmaması gereken durumlar, nasıl uygulanacağının tüm basamakları aktarılacak. 

Hem eğlenceli hem kolay hem de çok güçlü bir pratiği ister kendiniz ister başkalarına öğretmek için bu eğitimi alabilirsiniz.

bottom of page